Новини:Соціум

Пенсії українцям виплачуватимуть по-новому

Мінсоцполітики запевняє, що українці отримають адекватні пенсії.

 

У заробітчан-закарпатців виникнуть проблеми з пенсіями?

Їх прогнозує глава Мінсоцполітики Андрій Рева.

 

"Закарпатгаз Збут": що необхідно знати пільговикам про тривалість опалювального періоду

Закарпатгаз Збут, пільговики, розмір допомоги, субсидія, опалювальний сезон, Закарпаття

 

Яка вона, щорічна разова грошова допомога для ветеранів Закарпаття?

Відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", учасники бойових дій мають право на щорічну разову грошову допомогу, яка повинна виплачуватись до 5 травня у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України.

 

Закон про грошову допомогу військовослужбовцям підписав український Президент

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців". Про це повідомило його офіційне Інтернет-представництво.

 

Стало відомо, коли середня зарплата жителів Закарпаття сягне 15 тисяч гривень (ІНФОГРАФІКА)

Українці зможуть отримувати зарплату 15 тисяч гривень у разі зменшення потоку трудових мігрантів до інших країн. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

 

Уряд відклав підвищення вартості газу для населення на 3 тижні

Водночас прем’єр-міністр Володимир Гройсман переконаний, що рішення про підвищення ціни на газ для населення ...зробить Україну сильнішою.

 

Зареєстровані на Закарпатті безробітні на кінець серпня становили 0,7% населення працездатного віку

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець серпня 2018р. становила 5,1 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 82,7% осіб, які мали статус безробітного на кінець місяця.

 

Ужгородському роботодавцю загрожує штраф у 111 тисяч 690 гривень за кожного неоформленого працівника

Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області разом з працівниками Нацполіції та журналістами провели спільне інспекційне відвідування одного з будівельних майданчиків Ужгорода з метою виявлення фактів неналежного оформлення трудових відносин.

 

Москаль звернувся до Гройсмана, аби Кабмін терміново вплинув на ситуацію з виплатами пенсій

На Закарпатті, як і в інших регіонах України, вперше за останні роки виникла заборгованість із виплати пенсій. Про це повідомив голова ОДА Геннадій Москаль.

 

Закарпаття. "Підводні течії" цивільно-правових відносин з роботодавцями

Потік українських гастербайтерів до сусідніх європейських держав в останні роки, на жаль, не зменшується. Наші громадяни працездатного віку, зневірившись знайти добре оплачувану роботу вдома, подаються за кордон.

 

Закарпатські лісівники. У кого з них зарплата найвища?

З початку року зарплата закарпатських лісівників склала 9659 грн., тобто ріст проти аналогічним періодом минулого року на 2372 грн., або 133%.

 

В Ужгороді та Перечині попрощаються з трьома військовими-закарпатцями (ФОТО)

Сьогодні на Закарпатті попрощаються з трьома військовими, що загинули на Рівненському полігоні.

 

Дитячою прем’єрою завершує свій сезон Закарпатський український облмуздрамтеатр (АФІША)

На завершення 72-го театрального сезону Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв запрошує 6 липня о 18.30 на другий показ своєї нової вистави “Same time, next year” (“Наступного року в цей же час”) за п’єсою американського драматурга Бернарда Слейда.

 

І знову про "коригування" всеукраїнської системи субсидій...

Система субсидій в Україні має бути скоригована таким чином, щоб компенсацію з бюджету отримував лише той, хто дійсно потребує такої допомоги.

 

З понеділка, 2 липня, лікарі Закарпаття прийматимуть і тих, хто підписав декларацію, і тих, хто ще не встиг

Закарпатці зможуть і надалі отримати медичну допомогу у будь-якому закладі охорони здоров’я незалежно від того, чи підписали вони декларацію з лікарем, чи ще продовжують його шукати. Незалежно від того, уклав медзаклад договір з Національною службою здоров’я чи тільки готується це зробити, всі заклади продовжать отримувати бюджетне фінансування.

 

Закарпатцям про щорічні відпустки: умови, тривалість і порядок надання

Надання всім працівникам щорічної оплачуваної відпустки є реалізацією їх права на відпочинок, яке закріплене статтею 45 Конституції України.

 

Закарпатці! Програма "Доступні ліки" розшириться новими препаратами і хворобами

Сьогодні в рамках програми "Доступні ліки" 20 млн українців отримали ліки безкоштовно або за зменшеною вартістю. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко,

 

Як закарпатцям переоформити житлові субсидії?

Найбільш актуальними проблемами нашого краю, що турбують громадян, залишаються земельні, спадкові та соціальні питання. Наразі доволі актуальним є питання переоформлення житлових субсидій, адже з 1 травня 2018 року почала діяти нова програма. Відтак, деяким категоріям населення доведеться подати документи на їх переоформлення.

 

До уваги пенсіонерів Закарпаття!

У зв’язку із закінченням дії договорів фінансування червневих пенсій пенсіонерів, котрі отримували пенсії через відділення ПАТ "Коопінвестбанку", "А-банку" та АТ "ПРАВЕКС БАНКУ", здійснюватиметься через відділення поштового зв’язку. За бажанням пенсіонер може переоформити отримання пенсії в іншому банку.